< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />

Süper İnek Sosyal Sorumluluk Kampanyası

1) Başarılı Çocuklar ve Gençler için Eğitim Hayatına Destek Veriyoruz

Eğitim hayatında başarılı olan öğrenci arkadaşlarımızın LivHi olarak her zaman yanındayız. Eğitim öğretim hayatınızda başarılısınız ve bu başarınızı geleceğe de taşımak için maddi desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, Süper İnek bu konuda size destek olmak burada. Haydi Süper İnek ile birlikte bu hayallerinizi gerçekleştirelim.

Bu konuda neler yapabileceğimize birlikte bakalım :

• Süper İnek’ten Başarı Bursu
Eğitim hayatınızda başarılısınız ancak bu başarıyı devam ettirebilmek için yardımcı bazı materyallere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Maddi olarak bu ihtiyaçlarınızı karşılamada zorlanıyorsanız Süper İnek size bu konuda yardımcı olmak istiyor. Tek şartı başarılı olduğunuzu göstermek.

• Süper İnek Kardeş Okullarda
Ülkemizde birçok okulun ve bu okullarda okuyan öğrencilerimizin bazı eğitim ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgemizdeki bulunan okulların daha fazla ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Süper İnek, kendine seçeceği kardeş okulların dönemsel kırtasiye ve bu okullarda okuyan öğrencilerimizin ihtiyaçlarına destek olmak istiyor.

• Süper İnek Kimsesiz Çocukların Yanında
Süper İnek her konuda kimsesiz çocukların yanında olmak istiyor. İlgili Kurumlar ile görüşerek ihtiyaçları doğrultusunda çocuklarımıza destek veriyor. Eğitim ihtiyaçlarından, giyim ihtiyaçlarına, Süper İnek ile birlikte gerçekleştirdikleri sinema, tiyatro ve eğlence dolu aktivitelerle çocuklarımızla birlikte olarak hayata daha fazla tutunmalarını ve keyif almalarını sağlıyor.

Daha fazlası için sosyal medya hesaplarımıza göz atabilirsiniz.

 

2) Hayal Et Kampanyası

Fazlasıyla yetenekli ve beceriklisiniz! Bu yeteneğiniz ile gerçekleştirmek istediğiniz bir hayaliniz mi var? Siz sadece hayal edin, LivHi bu hayalinize ulaşmanız için sizin yanınızda! Süper İnek hayallerinizin gerçekleşmesinde ihtiyacınız olan maddi desteği sizlere sağlamak için hazır bekliyor!
Bu konuda neler yapabileceğimize birlikte bakalım :

• Süper İnek Tüm Yetenekli Bireylerin Yanında
Herhangi bir branşta yeteneğiniz mi var? Sporcu musun? Dansçı mısın? Fotoğrafçı mısın? Çok iyi satranç mı oynuyorsun?
Bu yetenekleriniz ile yarışmalara katılmak ve kendinizi göstermek mi istiyorsunuz? Süper İnek sizlere bu hayalinizin gerçekleşmesi için sponsor olmak istiyor. Bu yeteneklerinizi ve hayallerinizi Süper İnek ile paylaşın, birlikte gerçekleştirin!

• Süper İnek Mucitler ile Birlikte
Aklında insanlığa faydalı bir fikir mi var? Bu fikrini gerçekleştirmede Süper İnek seninle birlikte Mucit olmak istiyor! Projeni hayata geçirmek için Süper İneğe projenden bahset, daha sonra iki Mucit birlikte projenizi hayata geçirin! Sen takımın beyni ol, Süper İnek ise maddi desteği versin! Mucit olmanın yaşı yok!

[email protected]

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin