< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • %2.6 Para İadesi
Benzer Mağazalar

Yalı Spor Son ve Güncel Teklifleri 17 Eylül 2019

Spor perakendeciliğinde mağazalarında gerçekleştirdiği hizmeti, İnternet üzerinden satışla da, dünya markalarını tüm Türkiye’nin ayağına getiren Yalı Spor, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi ana ilkesi benimseyerek Nike, adidas, Puma, Reebok, New Balance, Converse, Sperry, Levi’s, Skechers, Onitsuka Tiger, Lacoste, Tommy Hilfiger, Vans, Superga, Asics, FILA , The North Face , Salomon , New Era ve Merrell gibi dünyadaki lider spor giyim markalarını aynı çatı altında toplamayı başardı .Yalı Spor, spor ayakkabıdan tekstile, spor alışverişe dair her şeyi bulabileceğiniz Türkiye’nin lider spor mağazalar zinciridir. 90’a yakın mağaza ve güvenilir online alışveriş sitesi ile dünya markalarının ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyor. Şimdi LivHi işbirliği ile Yalı Spor’dan yaptığınız alışverişlerde nakit para iadesi alarak daha karlı olabilirsiniz! “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayın ve işlemlerinizi tamamlayın. Karlı çıkın!
Keyifli Alışverişler!
İpuçları / Uyarılar: Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin