< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • 7TL Para İadesi
    ULUSLARASI
  • %0.95 Para İadesi
    YURTİÇİ
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir. Komisyonu sadece satın alımlarda ödenir. Rezervasyonlarda ödenmez. Komisyon toplam alışveriş başına ödenir, bilet başına ödeme yapılmaz. Satın alınıp,iptal edilen biletler için komisyon ödenmez. Para iadesi sadece satın alınan biletler için geçerlidir, ödül biletler para iadesi dahilinde değildir. Ayrıca hediye çeki ve kupon kullanılan tutar ile her türlü vergi ve harçlar da para iadesi hesaplaması dışında tutulmaktadır. Para iadesi her alışveriş başına hesap edilir, bilet başına hesap edilmez. Bilet satın alma yapılmayıp sadece rezervasyon yapılırsa geçersizdir. İlave rezervasyon ücretlerinde geçersizdir. Bilet alma süreci websitesi dışında (Örneğin-Çağrı Merkezi ile) tamamlanırsa geçersizdir.

Ucuza Bilet Son ve Güncel Teklifleri 17 Eylül 2019

Ucuzabilet.com kurulduğu günden bu yana, yurt içi ve yurt dışı uçak bileti satışını sürdüren bir web sitesi olarak hizmet veriyor. Ucuzabilet, adından da anlaşılacağı üzere “ucuz uçak bileti” prensibiyle kurulmuş olup; yüzlerce hava yolu firmasının sunduğu uçuş seferlerini sizin için birkaç adımda kolayca listeleyen, en uygun uçak biletini bulmanız konusunda size yardımcı olan, geniş bir veri tabanına sahip bilet satış sitesidir. Avantajlı fiyatların yanında aldığınız biletlerden nakit para iadesi kazanmak için “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayın. LivHi her zaman sizin için karlı alışveriş deneyimi sunar!
İyi Uçuşlar!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin