< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • 25TL Para İadesi
İpuçları / Uyarılar

    Para iadesi sadece ‘İnternetsiz Ev Kalmasın’ Kampanyası için geçerlidir. Bunun dışındaki Tivibu, Mobil, Ev Telefonu, Selfy, Türk Telekom Prime, Özel Programlar, Paketler, Müzik, Bi Dünya Fırsat vb. diğer kampanyalar için para iadesi verilmeyecektir. İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyası kapsamında gerçekleşen satışlar en az 1 ay boyunca kullanıcı tarafından kullanılmalı ve iptal olmamalıdır. Satınalma, Müşteri Hizmetleri tarafında (yani çevrim dışı) sonlandığı için işlem kayıtları panele iki hafta sonra işlenecektir. Onay süresi 2-3 ay arasında değişmektedir.

Turk Telekom Son ve Güncel Teklifleri 19 Ekim 2019

LivHi’den tıklayarak Turktelekom.com.tr sitesine gidin. “İnternetsiz Ev Kalmasın” kampanyasına katılın, LivHi’de size Para İadesi Kazandırsın! Keyifli Kazançlar!

Önemli! Para iadesi sadece ‘İnternetsiz Ev Kalmasın’ Kampanyası için geçerlidir. Bunun dışındaki Tivibu, Mobil, Ev Telefonu, Selfy, Türk Telekom Prime, Özel Programlar, Paketler, Müzik, Bi Dünya Fırsat vb. diğer kampanyalar için para iadesi verilmeyecektir. İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyası kapsamında gerçekleşen satışlar en az 1 ay boyunca kullanıcı tarafından kullanılmalı ve iptal olmamalıdır. Satınalma, Müşteri Hizmetleri tarafında (yani çevrim dışı) sonlandığı için işlem kayıtları panele iki hafta sonra işlenecektir. Onay süresi 2-3 ay arasında değişmektedir.

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin