< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • 25TL Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Bonus para sadece ‘İnternetsiz Ev Kalmasın’ Kampanyası için geçerlidir. Bunun dışındaki Tivibu, Mobil, Ev Telefonu, Selfy, Türk Telekom Prime, Özel Programlar, Paketler, Müzik, Bi Dünya Fırsat vb. diğer kampanyalar için bonus para verilmeyecektir. İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyası kapsamında gerçekleşen satışlar en az 1 ay boyunca kullanıcı tarafından kullanılmalı ve iptal olmamalıdır. Satınalma, Müşteri Hizmetleri tarafında (yani çevrim dışı) sonlandığı için işlem kayıtları panele iki hafta sonra işlenecektir. Onay süresi 2-3 ay arasında değişmektedir.

Turk Telekom Son ve Güncel Teklifleri 06 Şubat 2023

LivHi’den tıklayarak Turktelekom.com.tr sitesine gidin. “İnternetsiz Ev Kalmasın” kampanyasına katılın, LivHi’de size Bonus Para Kazandırsın! Keyifli Kazançlar!

Önemli! Para iadesi sadece ‘İnternetsiz Ev Kalmasın’ Kampanyası için geçerlidir. Bunun dışındaki Tivibu, Mobil, Ev Telefonu, Selfy, Türk Telekom Prime, Özel Programlar, Paketler, Müzik, Bi Dünya Fırsat vb. diğer kampanyalar için bonus para verilmeyecektir. İnternetsiz Ev Kalmasın kampanyası kapsamında gerçekleşen satışlar en az 1 ay boyunca kullanıcı tarafından kullanılmalı ve iptal olmamalıdır. Satınalma, Müşteri Hizmetleri tarafında (yani çevrim dışı) sonlandığı için işlem kayıtları panele iki hafta sonra işlenecektir. Onay süresi 2-3 ay arasında değişmektedir.

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin