< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • 30TL Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    TurkNet limitsiz internet ve telefon hizmetlerinin (sabit hat + konuşma) herhangi bir taahhüt karşılığı olmadan sunulduğu dopdolu ve benzersiz bir pakettir. "Sabit hattım var" ve "sabit hattım yok" olarak 2 farklı seçenek mevcuttur. Kişi sabit hattım var ile ilerlediğinde satışı online olarak sonlandırmaktadır. Kullanıcı ilk 2 ay faturasını ödedikten sonra satış işlemi onaylanacaktır. Kampanyadan aynı kişi sadece bir kere faydalanabilir.

Turk.net Son ve Güncel Teklifleri 29 Ocak 2023

Turk.net 1996 yılında yeni nesil telekom operatörü olarak kurulan, bireysel ve kurumsal iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak için güçlü bir ekip ile telefon, toplu internet, özel sanal ağ (IP MPLS VPN), veri merkezi ve barındırma hizmetleri veren, bilişim sektörünün esnek ve dinamik firmalarından birisidir. Müşterilerin patron olduğunu savunan, enerjilerini uzmanlık, güven ve samimiyet ile pekiştirerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinen Turk.Net’den yeni aboneliğiniz de nakit para iadesi kazanabilirsiniz! LivHi iş birliği ile Turk.net’e yapacağınız yeni abonelik başvurunuz kabul edildiğinde anlaşma tutarı kadar bonus para alırsınız!
Ne bekliyorsun? Bonus paran “Şimdi Alışveriş Yap” butonunun altında!
Keyifli Alışverişler!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin