< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
 • %3.2 Para İadesi
  175 TL ve üstü işlemlerde
 • %1.5 Para İadesi
  Elektronik ve bebek bezi
 • %1.5 Para İadesi
  175 TL ve altı işlemlerde
 • Detaylı Bak
İpuçları / Uyarılar

  Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir. Amount degeri kdv bedeli dahil gelmektedir. Ay sonunda sepet degerleri dusus gostermektedir. 175 TL altı işlemler %1,5 lik para iadesi oranı üzerinden revize edilir. Altın ve Kontör alımından komisyon verilmeyecektir. Trendyol mobil uygulamasından yapılan alışverişlerden para iadesi verilmeyecktir.  

Trendyol Son ve Güncel Teklifleri 22 Şubat 2019

Trendyol, 12 milyondan fazla üyesi ve yılda 400 milyon mağaza ziyareti ile sektöründe en ön sıralarda yer almaktadır. Bünyesinde sunduğu, Toms, Hotiç, Guess, Gucci, Prada, Lanvin, Michael Kors ve daha yüzlerce marka ile giyimden tekstile, ayakkabıdan aksesuara bir çok ürünü yaptığı kampanyalar ile üyelerine sunmaktadır. Trendyol’dan yapacağınız alışverişlerde LivHi işbirliğini kullandığınızda avantajlı fiyatların yanında, anlaşmamız tutarındaki nakit para iadesini de hesabınızda görebilirsiniz! Hemen “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayın kaliteli ürünleri Trendyol’dan, nakit para iadenizi LivHi’den alın!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarHaftalık Bültenimize Abone Olun