< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
 • %3.2 Bonus Para
  Ev
 • %3.2 Bonus Para
  Hızlı Tüketim Ürünleri
 • %1 Bonus Para
  Moda
 • Detaylı Bak
İpuçları / Uyarılar

  Eksik/hatalı bonus para sorgusu artık Trendyol tarafından kabul edilmemektedir. Altın ve dijital ürünlerde bonus para verilmemektedir. Sanat kategorisinde bonus para verilmemektedir. Telefon alımlarında bonus para verilmemektedir. Hediye çeki, kupon kullanımında bonus para verilmemektedir. Cüzdan ile yapılan ödemelerde bonus para verilmemektedir. KDV düşüldükten sonra net tutar üzerinden bonus para verilir.  

Trendyol Son ve Güncel Teklifleri 29 Ocak 2023

Trendyol, 12 milyondan fazla üyesi ve yılda 400 milyon mağaza ziyareti ile sektöründe en ön sıralarda yer almaktadır. Bünyesinde sunduğu, Toms, Hotiç, Guess, Gucci, Prada, Lanvin, Michael Kors ve daha yüzlerce marka ile giyimden tekstile, ayakkabıdan aksesuara bir çok ürünü yaptığı kampanyalar ile üyelerine sunmaktadır. Trendyol’dan yapacağınız alışverişlerde LivHi işbirliğini kullandığınızda avantajlı fiyatların yanında, anlaşmamız tutarındaki bonus para da hesabınızda görebilirsiniz! Hemen “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayın kaliteli ürünleri Trendyol’dan, bonus paranızı LivHi’den alın!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin