< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %3.2 Bonus Para
  • %1.5 Bonus Para
    Elektronik ve bebek bezi
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Tutar değeri KDV bedeli dahil gelmektedir. Ay sonunda sepet degerleri düşüş göstermektedir. Altın, dijital olarak alınıp kargosuz teslim edilen ürünlerin ve kontör alımından bonus para verilmeyecektir.  

Trendyol Son ve Güncel Teklifleri 21 Ekim 2020

Trendyol, 12 milyondan fazla üyesi ve yılda 400 milyon mağaza ziyareti ile sektöründe en ön sıralarda yer almaktadır. Bünyesinde sunduğu, Toms, Hotiç, Guess, Gucci, Prada, Lanvin, Michael Kors ve daha yüzlerce marka ile giyimden tekstile, ayakkabıdan aksesuara bir çok ürünü yaptığı kampanyalar ile üyelerine sunmaktadır. Trendyol’dan yapacağınız alışverişlerde LivHi işbirliğini kullandığınızda avantajlı fiyatların yanında, anlaşmamız tutarındaki bonus para da hesabınızda görebilirsiniz! Hemen “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayın kaliteli ürünleri Trendyol’dan, bonus paranızı LivHi’den alın!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin