< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • %1.5 Para İadesi
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir. Uçak bileti ve araç kiralama kategorilerinden para iadesi verilmemektedir. Bonuslar check-out tarihinden sonra değerlendirmeye alınmaktadır.

Tatil Sepeti Son ve Güncel Teklifleri 17 Eylül 2019

Tatilsepeti’nde yüzlerce farklı tatil konseptinde otel ve uygun fiyatlı tatil önerileri sizler için bir araya geliyor. Her sene milyonlarca kişiye seyahat hizmetleri sunan Tatilsepeti günden güne gelişerek ilerleyen tatil temalarıyla sizlere hayalinizdeki tatili gerçekleştirme fırsatı sunuyor. %40 indirim oranına varan ucuz tatiller, uçak biletleri, otel hizmetleriyle kaliteli hizmetin tek adresi olma yolunda ilerliyor. Tatil rezervasyonunuzu “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayarak LivHi işbirliği ile Tatilsepeti’nden gerçekleştirin, ödediğiniz tutar üzerinden anlaşmada geçen para iadesi oranını hesabınıza nakit olarak yatıralım!
İyi Tatiller!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin