< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %1.5 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Uçak bileti ve araç kiralama kategorilerinden bonus para verilmemektedir. Bonus paralar check-out tarihinden sonra değerlendirmeye alınmaktadır.

Tatil Sepeti Son ve Güncel Teklifleri 29 Kasım 2022

Tatilsepeti’nde yüzlerce farklı tatil konseptinde otel ve uygun fiyatlı tatil önerileri sizler için bir araya geliyor. Her sene milyonlarca kişiye seyahat hizmetleri sunan Tatilsepeti günden güne gelişerek ilerleyen tatil temalarıyla sizlere hayalinizdeki tatili gerçekleştirme fırsatı sunuyor. %40 indirim oranına varan ucuz tatiller, uçak biletleri, otel hizmetleriyle kaliteli hizmetin tek adresi olma yolunda ilerliyor. Tatil rezervasyonunuzu “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayarak LivHi işbirliği ile Tatilsepeti’nden gerçekleştirin, ödediğiniz tutar üzerinden anlaşmada geçen bonus para oranını hesabınıza nakit olarak yatıralım!
İyi Tatiller!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin