< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %2.5 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Bonus para sadece tamamlanan satın alımlarda ödenir. Havale siparişlerinde ödemenin tamamlanmış olması gerekir. Satın alınıp, sonrasında iptal edilen rezervasyonlar için bonus para ödenmez. Oda veya tur sepet tutarı üzerinden bonus para hesaplanır. Bonus paralar check-out tarihinden sonra değerlendirmeye alınmaktadır.

Tatil Budur Son ve Güncel Teklifleri 06 Şubat 2023

Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle hizmet veren Tatilbudur, aynı zamanda çağrı merkezleri ve ofisleri aracılığı ile de tatillerinizi planlamanıza yardımcı olmaktadır. LivHi işbirliği ile online olarak yapacağınız tatil rezervasyonlarından bonus para kazanarak tatilinizi ucuza getirin! ” Şimdi Alışveriş Yap”‘a tıklayarak kazanmaya ve tatilinizin keyfini çıkartmaya başlayın!
İyi Tatiller!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin