< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • %2 Para İadesi
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir. Cep telefonu kategorisinde ise sadece M10, M20 ve J7 Prime 2  için %2 - Diğer cep telefonları %0 Bir kullanıcı aynı üründen en fazla 1 adet alabilir. 1 adet ve üzeri alımlarda para iadesi verilmeyecek ve sepetin tamamı iptal edilecektir.

Samsung Son ve Güncel Teklifleri 17 Temmuz 2019

“Dünyaya İlham Ver, Geleceği Şekillendir” misyonu ile kullanıcılarına son teknoloji ürünleri Sunan Samsung, dünyanın her yerinde en çok tercih edilen bir marka olmak ile beraber, insanların yaşamını zenginleştirerek onlara yeni bir gelecek sunar. Beyaz eşyadan televizyonlara, cep telefonlarından küçük ev aletlerine, aradığınız her şeyin son teknoloji halini bulabileceğiniz sektörün lider markası artık LivHi’de! Son teknoloji ürünlere avantajlı şekilde sahip olmak için tek yapman gereken Şimdi Alışveriş Yap’a tıklamak! Durma! Son teknoloji ürünlere, avantajlı sahip ol!
Keyifli alışverişler.

Önemli! Cep telefonu kategorisinde ise sadece M10, M20 ve J7 Prime 2  için %2 – Diğer cep telefonları %0 para iadesi. Bir kullanıcı aynı üründen en fazla 1 adet alabilir. 1 adet ve üzeri alımlarda para iadesi verilmeyecek ve sepetin tamamı iptal edilecektir.

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin