< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • %1 Para İadesi
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir. N11 Mobil uygulamasından yapılan alışverişler de bonus alınamamaktadır. Cep telefonu, mücevher, altın alımlarında bonus alınamamaktadır. Toplu alımlarda (aynı üründen 3 ve üzeri satın alım yapılırsa) bonus alınamamaktadır. N11 tarafı 18.03.2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere eksik para iadesi sorgusu kabul etmeyeceğini belirtmiştir.

N11 Son ve Güncel Teklifleri 25 Mart 2019

N11, elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile müşterilerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. Şimdi bu avantajlara ek LivHi işbirliği ile nakit para iadesi de kazanabilirsiniz! Yapmanız gereken tek şey “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklamak ve alışverişinizi tamamlamak! Tamamladığınız alışveriş sonrası nakit para iadeniz hesabınızda!
Keyifli Alışverişler!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin