< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %3.2 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. 1 ay içerisinde aynı üründen 3 adet ve üzeri alımlar, ve/veya aynı adrese aynı müşteri tarafından yapılan aynı üründen 3 adet ve üzeri alımlar, ve/veya farklı adrese aynı müşteri tarafından yapılan aynı bir üründen 3 adet ve üzeri alımlar ” toplu alım olarak adlandırılır. Toplu alım tespit edilmesi durumunda siparişler iptal edilir. Toplu alımlardan bonus para verilmeyecektir.

Morhipo Son ve Güncel Teklifleri 06 Şubat 2023

Müşterilerine kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk, ev&yaşam kategorilerinde çok özel ürünler sunan Morhipo her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Özel İndirim Kulübü’nde %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları, müşterileri ile buluşturan Morhipo’dan alışverişinizi LivHi işbirliği ile yapın, çılgın indirimlerin yanında bonus para kazanarak, alışverişinizi yüksek karla tamamlayın!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin