< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
 • %2.5 Bonus Para
  Deterjan & Temizlik
 • %2.5 Bonus Para
  Ev & Pet
 • %2.5 Bonus Para
  Bebek & Oyuncak
 • Detaylı Bak
İpuçları / Uyarılar

  Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Deterjan & Temizlik, Kağıt & Kozmetik, Bebek & Oyuncak, Ev & Pet kategorileri ve alt kategorilerinde yer alan ürünler için bonus para ödemesi yapılacaktır. Bunların dışında bulunan diğer kategoriler için bonus para ödemesi yapılmayacaktır. Ev & Pet kategorisi altında bulunan Elektrik-Elektronik alt kategorisi ürünleri için %1.5 bonus para ödemesi yapılacaktır. Satış tutarları %18 KDV'li yansımaktadır, ay sonunda satış rakamları KDV'siz üzerinden bonus para ödemesi yapılacaktır.

Migros Sanal Market Son ve Güncel Teklifleri 26 Ocak 2021

Türkiye’nin ilk sanal market uygulaması olan ve 1997 yılından bu yana, müşterilerin bir Migros mağazasında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıda teslim hizmeti ile sunan Migros Sanal Market, Türkiye’nin uygulamalarında öncü, pazarı geliştiren, en büyük ve yaygın gıda e-ticaret sitesidir. Migros Sanal Market’ten Migros mağazalarında satılan tüm ürünler, Migros mağazaları ile aynı fiyat ve avantajlarla 7 gün 24 saat boyunca internet üzerinden sipariş edilebilmektedir. LivHi işbirliği ile yapacağınız Migros Sanal Market alışverişlerinizden bonus para kazanarak daha da karlı çıkabilirsiniz!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin