< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
 • %1.2 Bonus Para
  Aksesuarlar
 • %0.7 Bonus Para
  Beyaz Eşya,Ev Aletleri
 • %0.5 Bonus Para
  Telefon,Bilgisayar,TV&Ses,Diğer
 • Detaylı Bak
İpuçları / Uyarılar

  Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Tüm kanallarda Mediamarkt şirket politikası gereği, ilgili sepet içerisinde aynı üründen 3 adet ve üzerinde satın alan kişiler Kurumsal/Toplu Satış Müşterisi olarak adlandırılır. Mediamarkt Kurumsal/Toplu Satış Müşterilerine yapılan satışlardan bonus para vermemektedir.

Media Markt Son ve Güncel Teklifleri 29 Kasım 2022

MediaMarkt, televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar ürün çeşidini tek çatı altında sunmaktadır. Media Markt alışverişlerinizden yanda belirtilen oranlarda bonus paralar kazanarak daha karlı alışveriş yapmak için “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayın! Karlı alışverişin tadını çıkartın!
Keyifli Alışverişler!

Önemli! Media Markt bazı alışverişlerden bonus para vermemektedir. Bu konuyla ilgili olarak Media Markt’den gelen mesaj şu şekildedir Tüm kanallarda Media Markt şirket politikası gereği, ilgili sepet içerisinde aynı üründen 3 adet ve üzerinde satın alan kişiler Kurumsal/Toplu Satış Müşterisi olarak adlandırılır. Media Markt Kurumsal/Toplu Satış Müşterilerine yapılan satışlardan bonus para vermemektedir.

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin