< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
 • %2.5 Para İadesi
  Aksesuarlar
 • %2 Para İadesi
  Ev Aletleri
 • %2 Para İadesi
  Beyaz Eşya
 • Detaylı Bak
İpuçları / Uyarılar

  Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir. Tüm kanallarda Mediamarkt şirket politikası gereği, ilgili sepet içerisinde aynı üründen 3 adet ve üzerinde satın alan kişiler Kurumsal/Toplu Satış Müşterisi olarak adlandırılır. Mediamarkt Kurumsal/Toplu Satış Müşterilerine yapılan satışlardan komisyon vermemektedir.

Media Markt Son ve Güncel Teklifleri 19 Ekim 2019

MediaMarkt, televizyon ve görüntü sistemlerinden ev sinema sistemlerine, fotoğraf makineleri ve kameralardan bilgisayar oyunları ve konsollara, bilgisayar ve cep telefonlarından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine kadar ürün çeşidini tek çatı altında sunmaktadır. Media Markt alışverişlerinizden yanda belirtilen oranlarda nakit para iadesi kazanarak daha karlı alışveriş yapmak için “Şimdi Alışveriş Yap” linkine tıklayın! Karlı alışverişin tadını çıkartın!
Keyifli Alışverişler!

Önemli! Media Markt bazı alışverişlerden komisyon vermemektedir. Bu konuyla ilgili olarak Media Markt’den gelen mesaj şu şekildedir Tüm kanallarda Media Markt şirket politikası gereği, ilgili sepet içerisinde aynı üründen 3 adet ve üzerinde satın alan kişiler Kurumsal/Toplu Satış Müşterisi olarak adlandırılır. Media Markt Kurumsal/Toplu Satış Müşterilerine yapılan satışlardan komisyon vermemektedir.

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin