< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %7 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Daha önce hiç indirilmemiş cihazdan uygulamayı indirmek ve kayıt ol butonuna basarak kayıt olmak. Uygulama hiç indirilmemiş , cihaza ilk defa indirilmiş olacak. Kullanıcı sadece kayıt olduğunda  ( register ) bonus para alabilecek. Bir cihazla bir kez bonus para alınabilecek. Farklı cihaz ( İphone,Samsung vb. ) ve farklı TC numaralarıyla limitsiz bonus para alınabilir.

İninal Son ve Güncel Teklifleri 06 Ekim 2022

Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kuruldu. 20 binden fazla noktada (D&R, KİM Market, Migros, Pratik İşlem, PTT iş yerleri, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar) ön ödemeli kartı ve tüm akıllı telefonlar için de ininal Cüzdan uygulamasını tüketicilere sunuyor. Düşük maliyetli, basit ve güvenilir finansal servisleri sunan ininal Cüzdan uygulaması ve ininal Kart’ları yüz binlerce kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Inınal şimdi LivHi’de! Üstelik kazandıran bonus paralar ile birlikte!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin