< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • %4.5 Para İadesi
    Maksimum Para İadesi
  • %4 Para İadesi
İpuçları / Uyarılar

    Hotels.com, otomatik olarak yansımayan para iadesi takibini yapmamaktadır. Hotels.com kupon kodu kullanımında para iadesi vermemektedir. Para İadeleri check-out tarihinden sonra değerlendirmeye alınmaktadır. Hotels.com para iade oranları %4 ile %4,5 oranında otel kampanyalarına bağlı olarak değişmektedir.

Hotels.com Son ve Güncel Teklifleri 17 Eylül 2019

Hotels.com dünyada en çok tercih edilenler arasında olan bir online konaklama rezervasyonu sitesidir. Her gün 89 yerel sitede 41 dilde milyonlarca gezgine ulaşarak hizmet vermektedir. Mükemmel bir otelde, tatil evinde, tatil köyünde, apart dairede veya pansiyonda rezervasyon yapmak istediğinizde, sizin en iyi dostunuz olan Hotels.com 200 üzerinde ülkede ve bölgede yüz binlerce otel ile ve fiyat garantisi vererek rakipsiz bir tercih sunuyor. Rezervasyonlarınızı Hotels.com’dan yaparken LivHi’yi tercih edin, tatil konaklamalarınız daha da ucuza gelsin. Tek yapmanız gereken şey LivHi’ye giriş yapmak ve şimdi alışveriş yap butonuna tıklamak!
İyi tatiller!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin