< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
 • %2.4 Para İadesi
  Teknoloji Dışı
 • %1.8 Para İadesi
  Teknoloji
 • %1.2 Para İadesi
  Telefon
 • Detaylı Bak
İpuçları / Uyarılar

  Para iadelerine esas olan GittiGidiyor kategorileri şunlardır. 1. Kategori- Altın Ziynet, Külçe Altın, Mücevher, Değerli Taş 2. Kategori- Telefon Tüm Cep Telefonu ve Aksesuarları 3. Kategori- Teknoloji Bilgisayar, Tablet Fotoğraf & Kamera Beyaz Eşya & Küçük Ev Aletleri Video Oyun & Konsol Ses ve Görüntü Sistemleri 4 Kategori- Teknoloji Dışı Evcil Hayvan Ürünleri Yapı Market & Tamirat Kozmetik & Kişisel Bakım Antika, Sanat Ev, Dekorasyon, Bahçe Giyim & Aksesuar Koleksiyon DVD, VCD, Blu-ray Oyuncak & Hobi Spor ve Outdoor Kitap, Dergi Şehir İndirimleri Müzik, Plak, Enstrüman Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar Bebek & Anne Emlak Gıda Ürünleri Ofis, Kırtasiye Diğer Her Şey Kategorisi Not 1- Sistem yukarıdaki listede 1 2 3 Kategorilere ait olmayan bir ürünün para iadesini otomatik olarak 4. Kategori üzerinden hesaplamaktadır. Not 2- GittiGidiyor alışverişiniz, siz satın aldığınız ürünü teslim alıp onayladıktan sonra değerlendirmeye alınacaktır. Not 3- Eksik işlem sorguları alışverişinizi takip eden maksimum 10 gün içinde açılmalıdır. 10 günün ardından yapılan eksik işlem sorgulamalarında GittiGidiyor cevap verememektedir. Not 4- Red sorguları GittiGidiyor tarafından kabul edilmemektedir. Not 5- GittiGidiyor Toplu Alımlar konusunda hassastır ve toplu alımlar para iadesi kapsamında değildir. Kullanıcı aynı sepette 10’dan fazla ürün satın alırsa toplu alım sayılmaktadır. Toplu alım maddesine ek olarak tüm işlemler için sepet bazında 5.000TL'lik bir tutar limiti bulunmaktadır. 5.000 TL üzeri alışverişlerde tüm sepet iptal edilecektir. Not 6- GittiGidiyor’da birden fazla üyelik hesabı açarak, farklı kullanıcı adı ve eposta ile satın alım yapan kullanıcıların satın alma ve LivHi'ye para iadesi iptal edilecektir. Ayrıca, ayrı ayrı sepetlerde toplu alım amaçlı tekrarlı alışveriş yapan kullanıcıların da işlemleri ve LivHi para iadesi iptal edilecektir. Not 7- İndirim kuponu veya hediye çeki kullanımında GittiGidiyor LivHi'ye komisyon vermemektedir. Ayrıca mass indirim kampanyaları da (yani ödeme adımında % veya TL indirim/hediye çeki kullanılan tüm satınalma işlemleri de) bu kurala dahildir.

GittiGidiyor Son ve Güncel Teklifleri 22 Şubat 2019

İnternet alışverişi deyince akla gelen ilk online alışveriş sitesi olan GittiGidiyor ,2001 yılından günümüze kadar 11 milyondan fazla kişiyi bir araya getiren, ihtiyaç duyduğunuz hemen hemen her şeye kolaylıkla ulaşabileceğiniz büyük bir pazardır. İçinde barındırdığı milyonlarca üründen istediğinizi güvenli bir şekilde temin ederken, alışveriş yapmayı keyifli hale dönüştüreceksiniz. 2011 yılında eBay’in satın alması ile birlikte güvenli alışverişte lider konuma gelen GittiGidiyor’da Elektronik, moda, kozmetik, süpermarket, anne-bebek, spor, dekorasyon ve daha birçok kategoride milyonlarca ürünü güven içerisinde satın alabilirsiniz. Şimdi GittiGidiyor’dan, LivHi işbirliği ile yapacağınız alışverişlerden Alışveriş Kumbaranızı doldurmanın tam zamanı! “Şimdi Alışveriş Yap Butonuna” tıklayın, keyifli bir alışveriş yaparken alacağınız nakit para iadesi ile Alışveriş Kumbaranız dolsun!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarHaftalık Bültenimize Abone Olun