< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • %1.6 Para İadesi
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak para iadesi oranı değişebilir. Komisyon sadece tamamlanan satın alımlarda ödenir. Havale siparişlerinde ödemenin tamamlanmış olması gerekir. Satın alınıp, sonrasında iptal edilen rezervasyonlar için komisyon ödenmez. Oda veya tur sepet tutarı üzerinden komisyon hesaplanır.

Etstur Son ve Güncel Teklifleri 19 Ekim 2019

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Etstur, yurt içinde binlerce otelin konaklama rezervasyonlarını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. Tatil planlarınızı kusursuz hale getiren Etstur’un profesyonel hizmetinden daha avantajlı fiyatlar ile yararlanmak için LivHi’ye giriş yapın ve rezervasyonunuzu normal şekilde tamamlayın. Yaptığınız rezervasyon için sizlere anlaşma tutarı kadar nakit para iadesi gelsin.
Mutlu Tatiller!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin