< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %1 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Bonus para sadece tamamlanan satın alımlarda ödenir. Havale siparişlerinde ödemenin tamamlanmış olması gerekir. Satın alınıp, sonrasında iptal edilen rezervasyonlar için bonus para ödenmez. Oda veya tur sepet tutarı üzerinden bonus para hesaplanır.

Etstur Son ve Güncel Teklifleri 01 Ağustos 2021

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Etstur, yurt içinde binlerce otelin konaklama rezervasyonlarını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 60, yurt dışında ise yaklaşık 40 destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altında birçok markaya da ev sahipliği yapıyor. Tatil planlarınızı kusursuz hale getiren Etstur’un profesyonel hizmetinden daha avantajlı fiyatlar ile yararlanmak için LivHi’ye giriş yapın ve rezervasyonunuzu normal şekilde tamamlayın. Yaptığınız rezervasyon için sizlere anlaşma tutarı kadar bonus para gelsin!
Mutlu Tatiller!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin