< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %5 Bonus Para
  • %0.8 Bonus Para
    Alacağınız bonus oranları %0,8 ile Zrasında, satıcıya bağlı olarak değişmektedir.
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. eBay, otomatik olarak yansımayan bonus paraların takibini yapmamaktadır. Bonus para oranı, ürünün çıplak fiyatı (vergiler ve kargo hariç fiyat) üzerinden eBay tarafından hesaplanır. Bonus para oranı, eBay'in satıcıdan aldığı komisyona göre değişiklik gösterebilir. Bonus para sadece uygun (legitimate) açık arttırmalarda ve “şimdi al” alışverişlerinde geçerlidir. Bonus para yazılımlar vasıtasıyla ürün yakalandığı veya otomatik son saniye artışlarının olduğu açık arttırmalarda geçerli değildir. eBay’e ödemesi yapılmamış alışverişlerden bonus para kazanılamaz. eBay sadece tamamen online tamamlanmış işlemlerden komisyon vermektedir ve ödemenizin de online olarak tamamlanmış olması gerekir. (Mesela kapıda ödeme gibi ödemelerden bonus para kazanılamaz.) Kupon veya bazı promosyonların kullanımında geçerli olmayabilir. eBay Gift Card (hediye kartı) alımında veya kullanımında geçersizdir; diğer gift cardlarda da geçerli olmayabilir. Sahici (genuine) olmayan alışverişlerde geçersizdir. Yardım derneği (charity) alışverişlerinde geçersizdir. eBay sıfır veya düşük gelir elde ettiği ürünlerden kar paylaşımı yapmama veya düşük oranda yapma hakkını saklı tutar. eBay otomatik takip edilmemiş alışverişler için manuel sorgu kabul etmez. eBay her türlü işlemde son karar vericidir ve bir işlemi uygun görmezse ödeme yapmamakta ve şartlarını dönem dönem önceden haber vermeksizin değiştirmekte serbesttir.

eBay.de Son ve Güncel Teklifleri 29 Ocak 2023

eBay’ dünya üzerinde bilinen en büyük internet alışveriş platformudur. eBay’de ev aletleri, elektronik ürünler, parfüm, kitap, enstrüman, çocuk ürünleri, spor malzemeleri, giyim, ayakkabı, araba, motosiklet, eşine rastlanmayan koleksiyon parçaları, antika gibi bir çok ürünü düşük fiyatlarda bulabilirsiniz. LivHi işbirliği ile eBay’dan yapacağınız alışverişlerden anlaşma oranı tutarında bonus para kazanmak ister misiniz? Hemen Şimdi Alışveriş Yap butonuna tıklayın, kazanmaya başlayın!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin