< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %2 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    CarrefourSA sadece gıda ve temizlik kategorisinde bonus para kazandıracaktır. Diğer elektronik, fotokopi kağıdı ve oto lastik kategorilerine bonus para ödemesi yapmayacaktır ve  toplu satın alımlara bonus para vermemektedir.

CarrefourSA Son ve Güncel Teklifleri 06 Şubat 2023

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 12.300 marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri CarrefourSA Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan CarrefourSA, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır. Meyve & Sebze, Et & Balık, Şarküteri, Gıda & Yemek Malzemeleri, Süt & Kahvaltılık, Şekerleme & Kuruyemiş, İçecek, Temizlik, Kişisel Bakım, Elektronik gibi ihtiyaçlarınızı İnternet üzerinden alışveriş yaparak ayağınıza getirme imkanı sunan CarrefourSA’dan alışverişlerinizi Livhi işbirliği ile yapın, bonus paralar ile karlı çıkın! Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin