< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • %2 Para İadesi
İpuçları / Uyarılar

    CarrefourSA TOPLU ALIMLARA KOMİSYON VERMEMEKTEDİR. İlgili dönem içerisinde aynı üründen 3 adet üzerinde satın alan kişiler Toplu Satış Müşterisi olarak adlandırılır.

Carrefoursa Son ve Güncel Teklifleri 19 Ekim 2019

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 12.300 marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır. Meyve & Sebze, Et & Balık, Şarküteri, Gıda & Yemek Malzemeleri, Süt & Kahvaltılık, Şekerleme & Kuruyemiş, İçecek, Temizlik, Kişisel Bakım, Elektronik gibi ihtiyaçlarınızı İnternet üzerinden alışveriş yaparak ayağınıza getirme imkanı sunan Carrefoursa’dan alışverişlerinizi Livhi işbirliği ile yapın, nakit para iadesi ile karlı çıkın!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin