< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %3.15 Bonus Para
    Desktop Üzerinden Alışverişler
  • %3.15 Bonus Para
    Mobil Üzerinden Alışverişler
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Boyner mağazası iki farklı oranda bonus para vermektedir.Mobil cihazınız üzerinden yaptığınız alışverişlerden %6, Desktop üzerinden yaptığınız alışverişlerden ise %3,4 oranında bonus para kazanabilirsiniz. 04.09.2018 tarihi itibariyle Hopi ve Kupon Kodu Kullanımında bonus para verilmektedir.

Boyner Son ve Güncel Teklifleri 06 Şubat 2023

1981’de ‘Çarşı’ tabelasıyla Bakırköy’de açılan mağazasıyla faaliyetlerine başlayan Boyner, alışveriş dünyasını yeniliklerle tanıştırarak, sürekli büyümesini sürdürdü. 2013’te YKM’nin hisselerini alarak, sektördeki konumuna güç kattı. Boyner bugün çok katlı mağazaları, tek kategoride uzmanlaşmış konsept mağazaları Boyner Sports, YKM Sport, Outlet Mağazaları ve YKM Mağazaları ile 6 farklı mağazacılık konsepti ile Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazası ile hizmet veriyor. Boyner, müşterilerine kadın, erkek, çocuk, bebek, genç aktif spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine kadar farklı kategorideki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor. Online olarak alışverişlerinizi Boyner’den LivHi işbirliği ile yapın anlaşma tutarındaki bonus paranız hesabınıza yatsın! Alışverişleriniz hiç bu kadar karlı olmamıştı!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin