< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %4 Bonus Para
    Maksimum Bonus Para
  • %3 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir. Bonuslar check-out tarihinden sonra değerlendirmeye alınmaktadır. Booking.com eksik yada hatalı bonus para sorgusu kabul etmemektedir. Eğer alışverişiniz otomatik olarak takip edilmezse manuel sorgu Booking.com tarafından kabul edilmeyecektir. Booking.com bonus para oranları %1 ile %4 oranında otel kampanyalarına bağlı olarak değişmektedir.

Booking.com Son ve Güncel Teklifleri 29 Ocak 2023

Booking.com;dünyanın her yerinde müşterileri için neredeyse tüm otellerde rezervasyon yapmanızı sağlayan online bir platformdur. Rezervasyonlarınızı ücretsiz yaptığınız bu platformda yapmış olduğunuz tüm rezervasyonları yönetebilir ve takip edebilirsiniz. Booking.com üzerinden, her gün 500.000 ve üzerinde geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Bırakın Booking.com sizin için en uygun oteli bulsun! Üstelik LivHi bonus para fırsatıyla!
İyi Tatiller!Sosyal Medyada Bizi Takip Edin