< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
  • %2 Bonus Para
İpuçları / Uyarılar

    Kupon Kodları yada farklı fırsatlar kullanırsanız, satıcıya/mağazaya bağlı olarak bonus para oranı değişebilir.Sadece web üzerinden yapılan siparişlere bonus para verilmektedir. Mobil Uygulama (app) üzerinden yapılan alımlara bonus para verilmemektedir. Her ay yalnızca 1 alışverişiniz için bonus para verilecektir. Toplu alımlarda bonus para verilmeyecektir. Aynı üründen birden fazla alındığında tek ürün için bonus para verilecektir. Elektronik ve Gıda alışverişlerinde bonus para verilmeyecektir. Mağaza Satış Danışmanlarımız aracılığıyla yapılan satışlarda bonus para verilmeyecektir. Mağaza Satış Danışmanlarımız tarafından paylaşılan sepetler buna dahil. Beymen&Friends kampanyalarında bonus para verilmeyecektir. Size Özel tanımlanan kampanyalarla birlikte bonus para verilmeyecektir. Doğum Günü ve CRM kampanyaları bu kapsama dahildir. Outlet kampanyaları ile birlikte bonus para verilmeyecektir. Ayrıca Beymen kötüye kullanım tespit ettiğinde yukarıda belirtilen nedenlerin dışında bir nedenden dolayı ya da bir neden göstermeden bonus para vermeyebilir.

Beymen Son ve Güncel Teklifleri 29 Kasım 2022

Beymen, 1990’ların başında dünyaca ünlü birçok lüks moda markasını aynı çatı altında buluşturarak önemli bir yeniliği hayata geçirmiştir. Beymen’de erkek ve kadınlar için rahat ve şık yaşam tarzında koleksiyonlarının yanında çocuklar için giysiler ve eviniz için dekoratif ev eşyalarını da bulabilirsiniz. Şıklığın adresi olarak ilk akla gelen mağazalardan olan Beymen’den alışverişinizi LivHi işbirliği ile yapın, kaliteli şıklığa ucuza sahip olun!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin