< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />
Bonus Para Yapısı
 • %5 Bonus Para
  Giyim, Ev ve Bahçe, Aksesuarlar
 • %4 Bonus Para
  Diğer ürünlerden
 • %1.7 Bonus Para
  Elektronik ürünlerden
 • Detaylı Bak
İpuçları / Uyarılar . Not 1

  Alışverişinizin LivHi'ten tıklayıp Aliexpress'e gittikten sonra bir seferde (aynı oturum içerisinde) tamamlanması gerekmektedir. Not 2-10.08.2017 (dahil) tarihinden itibaren Aliexpress otomatik olarak takip edilmeyen alışverişler için sorgu kabul etmemektedir. Yani Aliexpress manuel takip yaptırmamaktadır. Not 3-23.10.2017 (dahil) tarihinden itibaren Aliexpress bazı satıcıların bu programa katılmayacağını ve "Program dışı satıcılar" için yukarıda belirtildiği gibi düşük bir bonus para ödeneceğini belirtmiştir. Not 4-01.03.2018 (dahil) tarihinden itibaren Aliexpress kendisine yeni üye olan kullanıcıların ilk alışverişlerine yüksek oran ödemektedir. Bu alışverişlerden kazanılabilecek maksimum tutar 40 dolar ile sınırlanmıştır. Not 5-14.09.2018 (dahil) tarihinden itibaren "özel kategori" seyahat alımlarından bonus para kazanılamayacağı belirtilmiştir. Not 6-14.09.2018 (dahil) tarihinden itibaren kupon veya hediye çeki kullanımı halinde bonus para kazanılamayacağı belirtilmiştir. 1) AliExpress LivHi’ye komisyonunu öderken şunları şart koşmaktadır- (1) Alıcı AliExpress’e (escrow adı verilen) kasaya konması amacıyla parasını ödeyecek, (2) Alıcı ürünün eline ulaştığını doğrulayacaktır. (Bu süreçlerin uzunluğundan dolayı, işlemlerin takip edilmesi ve onaylanması 60 günü bulabilmektedir. LivHi bu komisyonu alınca bonus para ödemesi yapmaktadır.) 2) 10.08.2017 (dahil) tarihinden itibaren Aliexpress otomatik olarak takip edilmeyen alışverişler için sorgu kabul etmemektedir. Yani Aliexpress manuel takip yaptırmamaktadır. 3) AliExpress manuel takip, hatalı kayıt ve reddedilme konusundaki soruları kabul etmemektedir. 4) Alışverişinizin LivHi'den tıklayıp Aliexpress'e gittikten sonra bir seferde (aynı oturum içerisinde ve kesintisiz olarak) tamamlanması gerekmektedir. 5) Aliexpress mobil uygulamalardan (IOS, Android, vs) yapılan alışverişlere komisyon ödememektedir. 6) Aliexpress hediye kartı alımından veya hediye kartı ile yapılan alışverişlerden komisyon ödememektedir. 7) Aliexpress Pocket kullanımından (Pocket'e para yüklemesinden veya Pocket para harcama ile yapılan alışverişlerden) komisyon ödememektedir. 8) Aliexpress oranları Türkiye'ye yapılan gönderiler içindir. Aliexpress diğer ülkelere yapılan gönderiler için başka oranlar veriyor olabilir. 9) Aliexpress'teki bazı satıcılar dönem dönem bazı ürünler için maksimum komisyon tavanı (mesela 50 dolar gibi) koyabiliyor olabilir. 10) Aliexpress "Yeni Kullanıcı" tanımı şöyledir-"New Buyer, is a buyer who has never made an order on AliExpress.com, according to the system record by AliExpress." (Türkçesi-"Yeni Kullanıcı, AliExpress sistem kayıtlarına göre, AliExpress.com üzerinden daha önce katiyen hiç bir sipariş vermemiş kullanıcıdır.")

AliExpress Son ve Güncel Teklifleri 06 Şubat 2023

AliExpress otomatik takip oranı %99.99 oranındadır ve sayılmayan işlemler için manuel sorgulaması Aliexpress tarafından kabul edilmemektedir. AliExpress, aradığınız her şeyi bu mağaza içerisinde bulmaya hazır mısınız? AliExpress, online mağazasından yapılan alışverişlerin neredeyse hepsine ücretsiz kargo seçeneği sunmaktadır. Alışverişte elde edeceğiniz düşük fiyatların yanında, alışverişinizi LivHi işbirliği ile gerçekleştirin daha çok tasarruf edin!
Keyifli Alışverişler!

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin