< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />
Para İadesi Yapısı
  • 20TL Para İadesi
İpuçları / Uyarılar . Not

    Akbank için yapılan işlemlerinin otomatik takibi yapılmamaktadır. Başvuru işleminizi gerçekleştirdiğinizde LivHi kontrol panelinizden "Eksik Para İadesi Talebi" oluşturunuz. Akbank için yapılan işlemlerin kontrolü 2 ay geçtikten sonra sağlanacaktır.

Akbank Son ve Güncel Teklifleri 17 Temmuz 2019

Akbank 16,5 milyonun üzerindeki müşterisine hizmetlerini, geleneksel dağıtım kanalları olan şubelerin dışında, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Çağrı Merkezi, yaklaşık 4.400 ATM, 510 binden fazla POS terminali ve diğer yüksek teknoloji kanalları aracılığıyla sunmaktadır. LivHi aracılığı ile Akbank’tan yapacağınız kredi kartı başvurularında, başvurunuz kabul edildiğinde anlaşma tutarı kadar nakit para iadesi hesabınıza yüklenir.
LivHi ile kazançlı çıkın!

Önemli Not : Başvuru işleminizi gerçekleştirdikten sonra, lütfen LivHi kontrol panelinizden “Eksik Para İadesi Talebi” oluşturunuz. Kazanacağınız ödül miktarı bu şekilde kontrol edilecektir.

En İyi MağazalarSosyal Medyada Bizi Takip Edin