< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2940317509422150&ev=PageView&noscript=1" />

Nasıl Çalışır?

LivHi Nasıl Çalışır?

3 Adımda Kolayca Öğrenin. Çok Basit!

Kazandığımız reklam komisyonlarını kullanıcılarımıza bonus para olarak kazandırıyoruz.
Bu yöntem, online olarak para kazanmanın en kolay ve en etkili bir yoludur.

1. İncele

Web sitemizi ve en iyi alışveriş sitelerinin tekliflerini ve kuponlarını inceleyin.

2. Alışveriş

Favori alışveriş sitelerinize tıklayın, kazanabileceğiniz bonus paralara ek olarak kullanmak istediğiniz promosyon ya da indirim kuponlarını uygulayıp, her zaman yaptığınız gibi alışverişinizi tamamlayın.

3. Bonus Para Kazan

Satıcı, kullanıcılarımızın satın alma işlemleri için biz komisyon öder ve biz bu kazancı bonus para olarak hesabınıza ekleriz.

LivHi’de Bonus Para Nedir?

Web sitemizde bulunan online alışveriş mağazalarının indirimlerine ek olarak, yaptığınız bu alışverişlerden bonus paralar kazanmanızı sağlıyoruz. Mağaza logolarının alt kısmında yer alan yeşil etiketlerde “+%5” şeklinde yazan alanda online mağazaların ne oranda bonus para verdiğini açıkça görebilirsiniz.

  1. Bonus para kazanabilmek için seçtiğiniz mağazanın web sitesine LivHi’de bulunan “Şimdi Alışveriş Yap” butonuna basarak gidiniz.
  2. Satın alma işleminiz tamamlandığında, bonus paralarınız genellikle hızlı bir şekilde kontrol panelinizde ki “İşleme Alındı” bakiyenize eklenir. Bazı durumlarda bu işlem 48-72 saat sürebilir.
  3. Mağazalar, satışın nihai onayını vermeden önce yasal iade ve değişim sürelerinin bitmesini bekler. Bu işlem genellikle mağazalara bağlı olarak 4-8 hafta sürmektedir.
  4. Satıcıdan yaptığınız alışverişin onayını aldığımızda, “İşleme Alındı” olan bonus paranızı “Doğrulandı” olarak kullanımınıza sunarız.
  5. LivHi’den kazanmış olduğunuz bonus paralar size aittir. Bu bonus paraları banka hesabınıza Eft/Havale yapabilirsiniz.

Not : İşleme alındı kutucuğunuzda görünen tutar belirleyicidir ama mağazanın son onayı sonrasında bu tutar değişebilir. (Kargo ücretleri, ekstra indirimler hesaplanarak mağaza tarafından güncellenir.)

Bonus Paralarımı Ne Zaman Alabilirim?

Alışverişinizi LivHi yönlendirmesi ile gerçekleştirdikten sonra, mağaza satın alma işlemini bize bildirir bildirmez kontrol panelinizde görünecektir. Satın alma işleminiz mağaza tarafından onaylandıktan sonra, kazandığınız bonus para tutarı olarak hesabınızda görünecek ve böylece geri kullanabileceksiniz. Satın alma onay süresi satın aldığınız web sitesine, iade politikasına ve satın aldığınız mal / hizmet türüne bağlı olarak değişebilmektedir. Hızlı tüketilen ürünler genellikle daha hızlı bir onay süresine sahipken, otel rezervasyonu gibi hizmetler konaklamanız bittiğinde onaylanacaktır.

Ödül Nedir?

Çoğu online alışveriş siteleri, yönlendirdiğimiz kullanıcılara yaptığı alışverişlerden bonus para vermektedir. *Referans kazanç miktarı, tavsiye edip web sitemize üye olan arkadaşlarından kazandığın ödül miktarını gösterir.

Davet Sistemi Nedir?

8 Kasım 2019’dan sonra platformumuz sadece davet yoluyla hesap açılabilen premium topluluk için hizmet verecektir.

8/11/2019 tarihinden sonra davet kodu olmadan hesap açan kullanıcılar için yıllık 49 TL üyelik ücreti alınacaktır.
8/11/2019 tarihinden önce LivHi’ye üye olan hesaplar otomatik olarak VIP hesabına yükseltilecek olup, 49 yıl boyunca ücretsiz kullanıma devam edeceklerdir.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin