< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />

Nasıl Çalışır?

LivHi Nasıl Çalışır?

3 Adımda Kolayca Öğrenin. Çok Basit!

Kazandığımız reklam komisyonlarını sizlerle para iadesi olarak paylaşıyoruz. Bu yöntem, online olarak para kazanmanın kolay ve etkili bir yoludur.

1. İncele

Web sitemizi ve en iyi alışveriş sitelerinin tekliflerini ve kuponlarını inceleyin.

2. Alışveriş

Favori alışveriş sitelerinize tıklayın, kazanabileceğiniz para iadesine ek olarak kullanmak istediğiniz promosyon yada indirim kuponlarını uygulayıp, her zaman yaptığınız gibi alışverişinizi tamamlayın.

3. Para İadesi Kazan

Satıcı, satın alma işleminiz için bize komisyon öder ve bunu kazançlarınıza nakit olarak ekleriz.

LivHi'de Para İadesi Nedir?

Web sitemizde bulunan online alışveriş mağazalarının indirimlerine ek olarak, yaptığınız bu alışverişlerden para iadesi kazanmanızı sağlıyoruz. Mağaza logolarıın alt kısmında yer alan yeşil etiketlerde “+%5” şeklinde yazan alanda online mağazaların ne oranda para iadesi verdiğini açıkça görebilirsiniz.

  1. Para iadesi kazanabilmek için seçtiğiniz mağazanın web sitesine LivHi’de bulunan “Şimdi Alışveriş Yap” butonuna basarak gidiniz.
  2. Satın alma işleminiz tamamlandığında, para iadeniz genellikle hızlı bir şekilde kontrol panelinizde ki “İşleme Alındı” bakiyenize eklenir. Bazı durumlarda bu işlem 48-72 saat sürebilir.
  3. Mağazalar, satışın nihai onayını vermeden önce yasal iade ve değişim sürelerinin bitmesini bekler. Bu işlem genellikle mağazalara bağlı olarak 4-8 hafta sürmektedir.
  4. Satıcıdan yaptığınız alışverişin onayını aldığımızda, “İşleme Alındı” olan para iadenizi “Doğrulandı” olarak kullanımınıza sunarız.
  5. LivHi’den kazanmış olduğunuz para iadeleri size aittir. Bu para iadesini banka hesabınıza Eft/Havale yapabilirsiniz.

Not : İşleme alındı kutucuğunuzda görünen tutar belirleyicidir ama mağazanın son onayı sonrasında bu tutar değişebilir. (Kargo ücretleri, ekstra indirimler hesaplanarak mağaza tarafından güncellenir.)

Para İadelerimi Ne Zaman Alabilrim?

Alışverişinizi LivHi yönlendirmesi ile gerçekleştirdikten sonra, mağaza satın alma işlemini bize bildirir bildirmez kontrol panelinizde görünecektir. Satın alma işleminiz mağaza tarafından onaylandıktan sonra, kazandığınız para iadesi tutar olarak hesabınızda görünecek ve böylece geri kullanabileceksiniz. Satın alma onay süresi satın aldığınız web sitesine, iade politikasına ve satın aldığınız mal / hizmet türüne bağlı olarak değişebilmektedir. Hızlı tüketilen ürünler genellikle daha hızlı bir onay süresine sahipken, otel rezervasyonu gibi hizmetler konaklamanız bittiğinde onaylanacaktır.

Ödül Nedir?

Çoğu online alışveriş siteleri, yönlendirdiğimiz kullanıcılara yaptığı alışverişlerden para iadesi vermektedir. Kazanılan para iadelerini de sadece para iadesi olarak değil, favori mağazalarınız da hediye çeki yada mobil hatlara TL yükleyerek kullanabilirsiniz. Bu farkı kolayca anlamak için, web sitemizde yer alan mağaza detaylarında " para iadesi " ifadesinden kolayca görebilirsiniz. *Referans kazanç miktarı, tavsiye edip web sitemize üye olan arkadaşlarından kazandığın ödül miktarını gösterir. *Bu ödül miktarı, favori mağazalardan hediye çekleri için de kullanılabilir.

Livhi.com'u kullanmak için ödeme yapmam gerekiyor mu?

Bu tamamen ÜCRETSİZ Para İadesi hizmetidir. Hiçbir şey ödemenize gerek yok.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin