Nasıl Çalışır?

LivHi Nasıl Çalışır?

3 Adımda Kolayca Öğrenin. Çok Basit!

Kazandığımız reklam komisyonlarını sizlerle para iadesi olarak paylaşıyoruz. Bu yöntem, online olarak para kazanmanın kolay ve etkili bir yoludur.

1. İncele

Web sitemizi ve en iyi alışveriş sitelerinin tekliflerini ve kuponlarını inceleyin.

2. Alışveriş

Favori alışveriş sitelerinize tıklayın, kazanabileceğiniz para iadesine ek olarak kullanmak istediğiniz promosyon yada indirim kuponlarını uygulayıp, her zaman yaptığınız gibi alışverişinizi tamamlayın.

3. Para İadesi Kazan

Satıcı, satın alma işleminiz için bize komisyon öder ve bunu kazançlarınıza nakit olarak ekleriz.

LivHi'de Para İadesi Nedir?

Web sitemizde listelenen online alışveriş indirimlerine ek olarak, online alışverişleriniz için ek para kazanma seçeneği de sunuyoruz. Ekstra para iadesi olan mağazalar ve teklifler, Yeşil etiketlerde "+% 5'e kadar" vb. gibi gösterilir.

  1. Para iadesi kazanmak için lütfen mağazaya yalnızca LivHi bağlantısıyla yönlendirildiğinizden emin olun ve alışverişinizi yapın.
  2. Satın alma işleminiz tamamlandığında, genellikle 48 saat içinde takip eder ve paranız bakiyenize eklenir.
  3. Mağazalar, satışın nihai onayını vermeden önce iade ve değişim işlemlerinin bitmesini bekler. Bu işlem genellikle mağazaya bağlı olarak 4-8 hafta kadar sürebilir.
  4. Satıcıdan yaptığınız alışverişin onayını aldığımızda, beklemede olan paranız kullanımınıza sunulur.
  5. LivHi'den kazanılan Para İadeleri size aittir ve online alışverişlerinizde kullanabilir, mobil hatlara TL yükleyebilir veya banka hesabınıza havale/eft yapmak için kullanılabilir.

Not : Bekleyen bakiyenize eklenen tutar belirleyicidir ama mağazanın son onayı sonrasında değişebilir. Bazı satıcılardan kazanılan Para İadeleri, bir banka hesabına çekilemeyebilir.

Para İadelerimi Ne Zaman Alabilrim?

Alışverişinizi LivHi üzerinden gerçekleştirdikten sonra, beklemedeki Para İadeniz, mağazanın satın alma işlemini bize bildirir bildirmez kontrol panelinizde görünecektir. Satın alma işleminiz mağaza tarafından onaylandıktan sonra, kazandığınız para iadesi tutar olarak hesabınızda görünecek ve böylece geri kullanabileceksiniz.Satın alma onay süresi satın aldığınız web sitesine, iade politikasına ve satın aldığınız mal / hizmet türüne bağlı olarak değişebilmektedir. Hızlı tüketilen ürünler genellikle daha hızlı bir onay süresine sahipken, otel rezervasyonu gibi hizmetler konaklamanız bittiğinde onaylanacaktır.

Ödül Nedir?

Çoğu online alışveriş siteleri, yönlendirdiğimiz kullanıcılara yaptığı alışverişlerden para iadesi vermektedir. Kazanılan para iadelerini de sadece para iadesi olarak değil, favori mağazalarınız da hediye çeki yada mobil hatlara TL yükleyerek kullanabilirsiniz. Bu farkı kolayca anlamak için, web sitemizde yer alan mağaza detaylarında " para iadesi " ifadesinden kolayca görebilirsiniz. *Referans kazanç miktarı, tavsiye edip web sitemize üye olan arkadaşlarından kazandığın ödül miktarını gösterir. *Bu ödül miktarı, favori mağazalardan hediye çekleri için de kullanılabilir.

Livhi.com'u kullanmak için ödeme yapmam gerekiyor mu?

Bu tamamen ÜCRETSİZ Para İadesi hizmetidir. Hiçbir şey ödemenize gerek yok.

Haftalık Bültenimize Abone Olun