Uygulama hakkında genel bilgi verirmisiniz

Acemi tarafından 10 Mart 2019 tarihinde soruldu Yazılımlar.

LivHi hakkında bildiğiniz kadarıyla avantajları ve dezavantajları hakkında bilgi verirmisiniz

Yorum Ekle
5 Cevap(lar)
Acemi tarafından 10 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

trendyol çok alışveriş yaparım hem çalışıyorum hem alışveriş için çok zamanım olmuyor livhiden sonra para kazanmaya başladım birikiyor duruyor 3 ayda bir su faturamı ödeyebiliyorum mesela 😀

Yorum Ekle
Acemi tarafından 10 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Türkiyenin cashback sitesi yurtdışında çok kullanılır bu siteler türkiyede biraz yeni bir sistemrnrnavantajı olaraktarnrn-kullanımı ücretsiz ki umarım böyle devam ederlerrnrn-para iadesi oranları yüksekrnrn-destek tarafı baya sağlam ve hızlırnrndezavantajı olarak ta işleme alınmayan alışverişler yaşanabiliyor bazen ama ilgileniyorlar birde onaylamalar biraz uzun sürebiliyorrnrnama ben seviyorum işlerini güzel yapmaya çalışıyorlar gördüğüm kadarıyla 🙂

Yorum Ekle
Bilgili tarafından 10 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Merhaba Livhinin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz yani bana göre.rnrn tAlışverişlerinizden size para kazandırır. Yani alışverişlerinizden para biriktirebilirsiniz.rn tAnlık inidrim kuponları ile ekstra indirim sahibi olabilirsinizrn tTürkiyedeki ve yurtdışındaki neredeyse kullandığımız tüm mağazalar ile anlaşmaları var.rn tDestek konusunda bir şey diyemem ben bilgisayar konusunda iyiyim aslında Livhide başıma desteklik birşey gelmedi. :Drn tPara iadesi oranları gayet başarılı.rn tÇok fazla ön plana koymasalarda LÖSEV ve Çocuk Esirgeme Kurumu gibi yerlerde ihtiyacı olanların ihtiyaçlarına cevap vermeleri! (Bakınız Süper İnek) Bunu herkes gibi reklam yaparak milletin gözüne sokmuyorlar. Aslında bu benim en çok sevdiğim yanı diğer avantajlarını bunun için yok bile sayarım.rn tKazanılan parayı havale veya eft yaparken kesinti yapmıyorlar ve aidatları yok.rnrnDez avantajları ise:rnrn tOnay süresinin uzun olması arkadaşında dediği gibi ama sanıyorum ki bu konuda ellerinden gelen birşey yok.rn tBunun dışında valla gördüğüm birşey yok mesela buda dez avantaj! 😀 İnsan işini mükemmele yakın yapınca biz laf bırakmamaları dezavantaj bence :Drn tHe birde şey vardı bir ara uygulamaya güncelleme geldiydi kısa süre de olsa çalışmamıştı uygulamaları. 1 saat içinde geri düzelttiler. Mesela bunu niye yarım saatte yapmadılar :DrnrnKısaca bekleme süresi dışında birşey söylemem mümkün değil gibi.  İşlem basit ve kolay alışverişini bizden giderek yap para kazan hesabına çek güle güle kullan.

LivHi mobil üzerinden giriyorum ve alışveriş yaptım. Kabul etmedi. İllaki web sitesi üzerinden mi yapmamız gerekiyor alışverişi?

tarafından 19 Mart 2019 tarihinde yorum yapıldı.

Merhaba. Ben mobilden yapıyorum herhangi bir sorun çıkmadı şimdiye kadar. hangisinde kabul etmedi peki?

tarafından 19 Mart 2019 tarihinde yorum yapıldı.
Yorum Ekle
Bilgili tarafından 10 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

İlk başlarda ödeme için çekincelerim olsa da sonradan biriktirdiğim parayı hesabıma gönderin dediğimde 3 günde gönderdiler. 70 TL paramı alışverişlerimden geri aldım. Arkadaş gibi su faturamı ödemesemde kendime o parayla yine para iadesi kazanarak indirimden ayakkabı aldım . Yani para iadesinden para kazandım. Bundan sonra keyifle her zaman kullanırım ki kullanıyorumda. Birde onay sürelerini 1-2 haftaya indirseler çok süper olur. Gerçi o zamanda biriktirmem hemen çekerim toplu gelince daha güzel oluyor (:  Bu arada Aydanur arkadaşın yaptığıda güzelmiş.  Şu anda yine birikti benim 80 civarında bende elektrik faturasını öderim belki bu yönden hiç bakmamıştım. Teşekkürler Aydanur bu fikri bana kazandırdığın için:)

Yorum Ekle
Acemi tarafından 11 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Livhi iyi bence oranları takip sistemi bazen arada kaçırsada destek bölümünün halletmesi hızlı cevaplar verilmesi . soru cevap bölümünün olması ki bunu sizde kullanıyorsunuz gayet başarılı.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.