OPPO RXI7 PRO Kullanan Varmı?

Acemi tarafından 27 Ocak 2019 tarihinde soruldu Cep Telefonu & Tablet.

bugün media marktte Oppo RXI7 PRO diye bir telefon gördüm ve çok beğendim. Telefon almayı düşünüyorum ama bu markada biraz kararsız kaldım! Oppo telefon cidden çok güzel bayıldım. Acaba aranızda Oppo ile ilgili tecrübesi olan yada tavsiyesi olan varmı alayımmı sizcede? bu nasıl bir güzel cihaz arkadaşrnrn rnrn

Yorum Ekle
6 Cevap(lar)
Bilgili tarafından 28 Ocak 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Piyasaya yeni çıktı. Benimde çok ilgimi çekiyor. Reklamlarına ve özelliklerine bakılırsa güzel telefon. Ben Samsung kullanıcısıyım. Ancak birçok özelliği samsugu geçmiş. Yakın zamanda telefon değiştirme şansım yok ama olursa ilk seçeneklerin arasında bu telefon olacak.

Söylediklerinizde haklısınız. Ancak bu işin garanti yönüne bakmak lazım. Telefonun donanımındaki parçalar gayet iyi firmalar tarafından üretilmiş. Samsung ile kıyaslamaya gelince: evet belirgin tek fark fiyat. Bazı teknolojileri ise daha yüksek. Kullanım açısından da aynı. Yani profesyonel olarak konuşmak gerekirse telefonun özelliklerinin % ‘de kaçını kullandığınız da önemli. SAdeec arama ev oyun için kullanacaksanız piyasa yorumlarını biraz bekleyin. derim.

tarafından 28 Ocak 2019 tarihinde yorum yapıldı.
Yorum Ekle
Acemi tarafından 28 Ocak 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Ben yeni aldım. Kamera mükemmel. işlemci filan hızlı. Android işletim sistemi olması da benim için çok önemli. Kullandığım her şeyle uyumlu.  Isınma gibi bir derdi yok. Şarj olayı bambaşka bir boyutta. 1 saate varmadan şarj oluyor. Yeni aldığım için kurcalıyorum. Şarj diğer telefonlar gibi 1 gün sonunda bitmiş oluyor. Ama normal rutine girdiğinde daha uzun gidecektir.rnrnTavsiye ederim.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 28 Ocak 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Bende araştırdım gayet mantıklı gözüküyor. Fiyat özellik şeklinde incelersek gerçekten de bariz farkla önde. Tek sorun piyasamıza yeni giriş yapmış olması.  Yani garanti süreci nasıl olur bilemem. Alacaksanız beklemeyin alın. Renkleri gerçekten çok güzel.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 28 Ocak 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Paramız olsa da alsak….

Yorum Ekle
Acemi tarafından 28 Ocak 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Benim inceleme şansım oldu.  Teknosa da ama. Telefonun renkleri bile ayrı duruyor. Eğer fotoğraf çekmeyi seven biriyseniz düşünmeden alın. Yapay zekalı kamera beni benden aldı. Fiyat ve özellikler konusunda gayet başarılı. Menüler arasında geçişler hızlı. Takılma filan yok. Bu fiyata diğer markaların bu özellikte ki telefonlarını almak imkansız.. Garatni konusunda birşey diyemeyeceğim zira bu marka Türkiyeye yeni girdi.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 29 Ocak 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Bülent kardeş iyi dedinnn 🙂

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.