N11, Trendyol, Gittigidiyor Ürün İade süreçleri

Acemi tarafından 13 Mart 2019 tarihinde soruldu Bayan Giyim.
Cevaplandı

Merhaba arkadaşlar, Bu itnernet üzerinden aldığımız ürünleri iade ederken bu sitelerde sorun oluyor mu? Yani diyelim ki ayakkabı aldım normalde 38 oluyor ama bu gelen olmadı. Buçuklu veya farklı bir numarasıda sitede yok. İade ettiğimde sorun yaşar mıyım? Para arada kaybolur mu yani?

Yorum Ekle
4 Cevap(lar)
Acemi tarafından 13 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.
En iyi cevap

Ayakkabıyı dışarıda kullanmadığınız ve hırpalamadığınız sürece sorun olmuyor. Zaten biliyorsunuz ürünü teslim aldığınızda parayı kullanıcıya aktarmaları için sistemden onay vermeniz gerekiyor. Onay vermediğinizde ayakkabıyı iade edebilirsiniz. Ürünü geri göndermeniz ve kullanılmamış olması sizin için yeterli olacaktır. Bu ayakkabı sadece ayakkabıda değil tüm ürünler için aynı. Birtek iç giyim ve gıda da böyle bir durum söz konusu değil bildiğim kadarıyla.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 13 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Ben bugüne kadar bir çok şey alıp iade ettim. Hiç birinde de bir sorun yaşamadım. Bu siteler zaten kullanıcı  dostu.  Kolay kolay apranı mağazalara sen onay vermeden geçirmiyorlar.  Merak etme.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 13 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Arkadaşların dediği gibi onay vermeden paranız zaten bu sitelerde kalıyor. Böylece iade sürecini yönetebilirsiniz.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 14 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Herkese verdikleri bilgi için teşekkür ederim.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.