Düzenli gittiğiniz cilt bakımı neler?

Acemi tarafından 26 Şubat 2019 tarihinde soruldu Banyo & Kişisel Bakım.

merhaba.. düzenli gittiğiniz ve yaptırdığınız cilt bakımları neler? Ne tavsiye edersiniz?aquapeel, hydrafacial, karbon peeling vs?

Yorum Ekle
4 Cevap(lar)
Acemi tarafından 26 Şubat 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

ben 3 seans hydrafacial yaptırdım kendi sitesinde belirtilen onaylı yerlerden birisiydi. 1 yıl olmuştur ben yaptıralı.sonuç mükemmeldi. resmen allık sürüp çıkıyordum dışarı. ama kalıcı bir çözüm değil tabi. şu an eskiye döndü. hatta o güzel haline alıştığım için gözüme daha kötü geliyor cildim. bende artık bu tarz bakımlar yerine iyi gelecek ürünler bulmaya çalışıyorum.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 26 Şubat 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

rnrnrnben öğrenciyim ama hydrafacial yaptırdım denemelik tek seans. :d eski haline dönmeseydi çok memnun kalmıştım, bomboş gözeneklerim çok güzeldi, makyaj bile yapmıyordum. her gün de cadı fındıklı tonik falan uyguladım sıkılaşsın diye ama gözeneklerim dolup eski haline döndü yine 🙁 yine de şöyle bir şey var, oturmuş siyah noktalar için harika bir yöntem bence, sonrasında gözenekler yeni yeni dolduğu için daha kolay temizleniyor bence.rnrnrn

Yorum Ekle
Acemi tarafından 26 Şubat 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

bende hiç problem yoktu biliyor musun? bebek gibi cildim vardı. ama devamlı maskeler kullana kullana, kendimi kimyasala bağladığından beridir burnumda siyah nokta oluşmaya başladı. ve pütür pütür! dokununca hissediyorum. şimdi de geçirmek için cilt bakımına başvurdum.rnrnonun haricinde çok fazla şeker tüketiyorum. mesela günde üç çay içiyorsam bir çaya dört tatlı kaşığı çay atıyorum. ve bjnun cildime zarar verdiğini düşünmeye başladım.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 27 Şubat 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Bu konuda benim ilk önerim bir dermatologa gözükmeniz. Çünkü yaşınız fark etmeksizin bilmediğiniz ama her zaman yediğiniz bir şeye alerjiniz olabilir. Doktor zaten size şunu tavisye ediyorum diyecektir. Ya da cildinize kesinlikle uymayan bir işlem yaparsanız sonuçları değişik olabilir der. Uzmana danışın sorun yoksa istediğinizi yaptırın bence. Benim çok sevmeme rağmen kepekli makarnaya alerjim olduğu ortaya çıktı mesela küçük küçük sivilcelerimin sebebi oymuş. Şu anda sadece dermokilin maskesini yapıyorum bana yeterli oluyor.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.