Drone almak istiyorum, tavsiyeleriniz nelerdir?

Acemi tarafından 23 Kasım 2018 tarihinde soruldu Outdoor & Sporlar.

Merhaba, bugünlerde drone almayı düşünüyorum. Bütçem 500 Tl amacım eğlence öyle profesyonel değil. Tecrübeli arkadaşlar tavsiye verirse çok sevinirim.

Yorum Ekle
3 Cevap(lar)
Bilgili tarafından 24 Kasım 2018 tarihinde cevaplandırıldı.

Açıkcası oyuncak tarzı olanlardan zevk alabileceğini düşünmüyorum vereceğin paraya da yazık. CX-10 yada JJRC H36 öneririm. Kışın evde bunları deneyip yazın da daha profesyonel bir cihaza geçiş yapabilirsin.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 24 Kasım 2018 tarihinde cevaplandırıldı.

Gearbest’te Cheerson CX-10 2.4 Ghz 4 CH 6 Axis Gyro Quad Copter var bende de evimde kullanıyorum. Ufaklar biraz ama tecrübe edinmek için gayet kullanışlılar. Kolay kolay kırılıp hasar görmezler. İlk başta cxin oyuncak olan modelle başlamıştım ama 3 yıl önce günümüzdeki kadar modeller yoktu malasef. Ama önerdiğimi bi incele derim.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 24 Kasım 2018 tarihinde cevaplandırıldı.

Bende aynı şekilde, çok hevesim var drone olayına. Aslında, elektronik işleriyle uğraşıyorum. Yıllardır RC işinede firmek istiyordum. Geçen sene bir ara türk hava kurumundan similator için kumanda gibi şeylerde almışrım : lipo pil charger gibi fakat drone olayına bir türlü başlayamadım hala.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.