dogo store alışveriş yapan oldumu?

Acemi tarafından 18 Temmuz 2019 tarihinde soruldu Erkek Giyim.

dogo store inceledim ve çok beğendim. tasarımları çok güzel fiyatlarda uygun görünüyor, livhi de %5 veriyor para iadesi. tavsiye edermisiniz ürün kaliteleri nasıl?

Yorum Ekle
3 Cevap(lar)
Acemi tarafından 18 Temmuz 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

buradan çok beğenerek bir spor ayakkabı almıştım fakat her gün giymememe rağmen ve 1 seneyi doldurmadan topuğun arkasındaki dikişleri patladı. hafif açılma falan değil baya söküldü. şimdi fiyatlarına baktım indirimli 250 tl görünüyor. tasarımları güzel olabilir fakat o parayı hiç ama hiç hak etmiyor.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 18 Temmuz 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

farklı ve eğlenceli ayakkabı modelleri çantalarıyla dikkat çekiyor, insanın hepsini alası geliyor. lakin ayakkabısı çok rahatsız, gerçi sadece bir modelim var o da çok beğendiğim için ailemin doğum günü hediyesiydi sırf o yüzden bile giymek istiyorum ama ayağımın içine zıçıyor her noktasından vuruyor. benim modelim düz ayakkabılardan yalnız bunun da fiyatları sağlam zamlanmış. ayakkabım 2-3 yıldır dolap bekliyor, bir rafa filan koyup dekor amaçlı kullanayım bari, giyilmese de bakması çok tatlı. çantalarına niyetliyim hala, en azından kullanırken can acıtmaz.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 19 Temmuz 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

marka kurulduğundan beri ara ara bir şeyler aldım burdan. tüm botlarının tabanı çıkarak parçalandı. tüm sneaker ve oxford modelleri de ayaklarıma işkenceler etti.
son ayakkabımı black fridayde aldım ve tekrar alışveriş yapmayı düşünmüyorum. ayakkabı yaparken insan giyecek bunları diye de düşünmek gerekiyor %5’te para iadesi gayet güzel 😉

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.