Curve Tv Kullanan var mı?

Acemi tarafından 19 Mart 2019 tarihinde soruldu Ev Aletleri.

Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda Samsung veya önerebileceğiniz bir marka olursa Curve TV almayı düşünüyorum. Aranızda bunu kullanana var mı artı eksi yönü ile önerebilir misiniz yani? Şimdiden çok teşekkürler.

Yorum Ekle
3 Cevap(lar)
Acemi tarafından 19 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Bende baya bir inceledim. Sonuç olarak izlenim açısından ve kullanım açısından hiçbir sıkıntısı yok. Rahatlıkla alabilirsiniz. Sadece evinizin şekli ve dekorasyonunu düşünün. İlla Curve almak zorunda değilsiniz. Mesela Qled lere de bakabilirsiniz. Son derece iyi onlarda.

Yorum Ekle
Bilgili tarafından 19 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Valla bende yok henüz 🙂 Ama arkadaşım kullanıyor. Ona PS oynamaya filan gittiğimizde gayet başarılı gözüküyor. Tepkime süresi çok iyi. Aklınızda şöyle bir soru işareti olabilir.  TV yamuk acaba sağdan soldan bakınca tam görüntü gözüküyor mu diye. Tam görünüyor merak etmeyin teknolojiyi ona göre yapmışlar. Parlama filanda olmuyor.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 19 Mart 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Ben kullanıyorum. 55" var. Herşeyi ile mükemmel bir eksisini görmedim. Özel bir soru varsa o şekilde cevaplamam daha kolay olur.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.