Bu saatten sonra HUAWEI alınır mı? :)

Bilgili tarafından 20 Mayıs 2019 tarihinde soruldu Cep Telefonu & Tablet.
Cevaplandı

Google ve Huawei birbirine girdi bildiğiniz üzere, bende tam HUAWEI P30 Pro almayı düşünürken. Artık satın alınmaz değilmi? bilgili arkadaşlardan yardım

Yorum Ekle
4 Cevap(lar)
Acemi tarafından 21 Mayıs 2019 tarihinde cevaplandırıldı.
En iyi cevap

arkadaşlar huawei kendi işletim sistemini tamamlıyormuş zaten hazırlıklılarmış aslında bence ama kendi işletim sisteminde de gmail youtube gibi servisler olmayacaksa ne anlamı var?

bende aynı fikirdeyim huawei işletim sistemini kursa bile google desteğini vermezse hiçbir anlamı yok her türlü büyük zarar bence

tarafından 22 Mayıs 2019 tarihinde yorum yapıldı.
Yorum Ekle
Acemi tarafından 21 Mayıs 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

durumlar hiç iç açıcı değil güzel konu olmuş 😀 Görünen o ki abd iyi tırsmış çin teknolojilerine. tamamen engellemek adına yapılmış bence adil olmaksızın!

Yorum Ekle
Bilgili tarafından 21 Mayıs 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Play store desteğini vermeyeceğini söylüyor huwaei için ancak bu duruma karşı huwaeinin alternatif çözüm yolu ile ilgili bir bilgi yok. Bu saatten sonra araları düzelene kadar biraz almak için beklemelisin. Bu sabah haberlerde ABD 90 günlük bir esneme organizasyonu yaptı huwaei için. Sonuçta ABD de bir çok baz istasyonu ve alt yapı da huwaei kullanılıyor. Ülkemizde de olduğu gibi. Araları düzelir gibi ama beklemekte fayda var.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 22 Haziran 2019 tarihinde cevaplandırıldı.

Huawei kendi işletim sistemini çıkartsa dahi arkadaşların dediği gibi google servislerine alternatif bulunması lazım. He belki play store olmaz huawei store olur fakat play store içinde olan milyonlarca uygulama buraya nasıl gelecek? yazılımcılar bunu nasıl yapacak herp sorular sorular bence alınır mı alınır sürecin yakın zamanda çözüleceğini düşünüyorum.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.