Basketbol ayakkabısı önerisi.

Acemi tarafından 5 Ocak 2020 tarihinde soruldu Outdoor & Sporlar.
Cevaplandı

Selam arkadaşlar boyum 184 kilom 83,sokakta oynayabilmem için maksimum 500 tl basketbol ayakkabısı öneriniz varmı ?

Yorum Ekle
3 Cevap(lar)
Bilgili tarafından 6 Ocak 2020 tarihinde cevaplandırıldı.
En iyi cevap

Yazdıklarınızdan anladığım akdarı ile genç bir dönemdesiniz Nike Jordan Zoom Zero Gravitye bir göz atın. Eski tecrübelere dayanarak bu ayakkabı ile rahat edeceğini düşünüyorum fiyatı 500 e yakın ama tarz bir ayakkabı ve basketboll ayakkabısı. Hem basket oynar hemde giyimlerinde kullanabilirsin. Basket oynarken muhtemelen sıçaramana 5-7 santim daha katkısı olacaktır.Sıçrarken topularından ivme iteklemesi yapmayı unutma. En son parmak uçların yerden ayrılsın böylece daha yükseğe sıçrayabilirsin. Boyuna bakılırsa potaya smaç basabilmek için ihtiyacın olan zıplama mesafesi potanın yüksekliği 3.05m olduğuna ve sen 1.84 olduğuna göre yaklaşık 30 cm lik bir sıçrama ile çok rahat hareket edersin. Daha fazla sıçrama ile de smacına güzel efektler katabilirsin. Spor hayatında başarılar dilerim.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 6 Ocak 2020 tarihinde cevaplandırıldı.

Selam Boy kilo sorun değil Umarım ayak numaran 40 üzerindedir. Nike Aa7066-001 Air Max Infuriate bu modele bi bakmanı öneririm. Hem normal giyim de değerlendirebilir hemde basketbol oynayabilirsin. Bu arada parke zeminde gayet başarılı ama outdoor yani sokak basketbolu için zemin her zaman farklılık gösterceğinden bir yorum yapamıyorum. Kötü bir durum yaşatacağını sanmam. Esnekliği kilo bakımından bir sorunun olmadığından seni rahat ettirecektir.

Yorum Ekle
Acemi tarafından 6 Ocak 2020 tarihinde cevaplandırıldı.

Merhaba 350 TL civarında fiyatı olan Precision iii ye bakın. YApısı sokak için uygun. Çok fazla hırpalamazsanız uzun süre kullanabilirsiniz.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.