60hz AMOLED mi? 120hz IPS LCD mi?

Acemi tarafından 1 Nisan 2021 tarihinde soruldu Cep Telefonu & Tablet.

Haftaya yeni telefon alacağım fakat iki telefon arasında kaldım. Arada keyfim isterse pubg ve wild rift oynuyorum çoğunlukla brawl stars oynuyorum, ama gün içinde telefon elimden düşmez günümün neredeyse yarısından fazlası whatsapp ve instagramda geçiyiyor. Ben bataryası 7000mAh ve amoled ekran olduğu için M51’i almak istiyordum, fakat kuzenim bugün 120hz ekran tazelemesine sahip olduğu için bana poco x3’ü almamı söyledi. arada kaldım. 120hz ekran tazeleme aşırı önemli mi? Günde toplam 1-2 saat ana oynadığım FPS oyunları için yüksek pil ömrüne sahip ve Amoded ekrandan vazgeçmeli miyim? Telefonu nasıl kullandığımı belirttim. sizce hangisini almalıyım?

Arada işlemci farkı yok denilecek kadar az ama m51 de 8gb ram ve yüksek batarya var. Ekran için bu ikilemde asla kalmam. Antalyada yaşadığım için sadece x3 ün suya dayanıklılığı olduğu için belki düşünebilirim ama yine m51 i seçerim

tarafından 4 Mayıs 2021 tarihinde yorum yapıldı.
Yorum Ekle
1 Cevap(lar)
Bilgili tarafından 5 Nisan 2021 tarihinde cevaplandırıldı.

Bence değil 120 hz bence oyunu çok önemseyenler için ayrıca hızlı şarj tüketir eğer telefonu çok fazla kullanıysan ve dediğin gibi hep instada isen bence m51.

Yorum Ekle

Cevabın

Bu cevabı göndererek, kullanım koşulları ve gizlilik kurallarını kabul etmiş olursunuz Gizlilik Politikası & Kullanım Şartları.