zamazingo adlı kullanıcının profili

Statistic

70
Puanlar

Takipçi 0

Sorular
0

Cevaplar
4

 • Acemi tarafından 18 Temmuz 2019 tarihinde soruldu Erkek Giyim.

  farklı ve eğlenceli ayakkabı modelleri çantalarıyla dikkat çekiyor, insanın hepsini alası geliyor. lakin ayakkabısı çok rahatsız, gerçi sadece bir modelim var o da çok beğendiğim için ailemin doğum günü hediyesiydi sırf o yüzden bile giymek istiyorum ama ayağımın içine zıçıyor her noktasından vuruyor. benim modelim düz ayakkabılardan yalnız bunun da fiyatları sağlam zamlanmış. ayakkabım 2-3 yıldır dolap bekliyor, bir rafa filan koyup dekor amaçlı kullanayım bari, giyilmese de bakması çok tatlı. çantalarına niyetliyim hala, en azından kullanırken can acıtmaz.

  • 3 cevaplar
  • 1 Teşekkürler
 • Acemi tarafından 17 Şubat 2019 tarihinde soruldu Bayan Giyim.

  özellikle pantolonları çok başarılı kot da kumaş da aldım severek giyiyorum değişik modelleri de oluyor.rnrnkazaklarını da seviyorum birçok kazağımı buradan aldım renk renk.rnrnelbise bir kere aldım onu da kumaş ve duruş olarak sevdim ama emin değilim belki elbise bir daha almam.rnrnayakkabıları eh işte.rnrnama tişörtlerini hiç beğenmiyorum ne kadar aldıysam iade ettim biri hariç onu da pijama olarak kullanıyorum ilk yıkayışta kısacık oldu. ve sert kazık gibi çoğu.

  • 5 cevaplar
  • 5 Teşekkürler
 • Acemi tarafından 6 Şubat 2019 tarihinde soruldu Konsol ve Oyunlar.

  4K TV’niz varsa, bütçeniz var ise One X alın. İkisinden de farklı seviyede olup çoğu oyunda Native 4K oynatıyor. Özellikle üstüne bastığınız EA Access, Game Pass oyunları arasında bir sürü 4K destekleyen oyun var. SoT, Crackdown, State of Decay 2, RoTTR gibi. Bütçem yok diyor iseniz, One S alın. Neden mi? 4K Upscaling dediğimizde aklınıza direk Gerçek 4K görüntü gelebilir ancak değil. Normal 1080p One ile oynadığınızda 4K TV’da görüntü bulanık olabilir çözünürlük farkı yüzünden. Ancak One S 4K Upscale ederek minimal da olsa bulanıklık ve çözünürlük sorununu engelliyor. Yani 1080P TV ile 4K TV arasında minimal artış görülebiliyor. İkinci olarak da One ve PS4 oyunların optimizasyon ve içerik ağırlığına göre zaman zaman 720p, 900p ve 1080p oynatıyor. Bu durum iki konsol için de geçerli yani, ama genel olarak 3-5 oyunda PS4’ün daha iyi olduğunu görebiliriz. İkinci olarak da One S overclock yapılmış bir GPU’ya sahip olsa da görüntü olarak aşırı bir artış yok. 4K TV ve HDR ile yan yana geldiğinde de tadından yenmeyip rakibi PS4’ü ezecektir. İkinci el belki daha da ucuza bulabilirsiniz, aradaki fiyat farkı az ama performans farkı çok. Şunu da belirtmek isterim ki One X Gerçek 4K çözünürlükte yürütüp Custom RX 580 yani daha da güçlü bir RX 580 GPU bulunduruyor. Bütçeniz yok ise One S sizi rahat bir şekilde götürür, tatmin eder. 🙂

  Bu cevap tarafından kabul edildi Inflames. tarafından 7 Şubat 2019 tarihinde 4 puan kazanıldı.

  • 6 cevaplar
  • 4 Teşekkürler
 • Acemi tarafından 24 Ekim 2018 tarihinde soruldu Cep Telefonu & Tablet.

  Telefonun İMEİ numarasını mutlaka BTK sitesinden doğrulayın.

  • 10 cevaplar
  • 18 Teşekkürler