< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=2222370521345871&ev=PageView&noscript=1" />

S.S.S.

Üzülerek söylemeliyiz ki bu mümkün değil.

 

Buradaki bilgiler yeterli olmaz ise, bizimle [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sadece IBAN numaranızı ve ad soyadı girerek biriktirdiğiniz para iadelerini banka hesabınıza transferini sağlayabilirsiniz.

Arkadaşınızı e-mail, sosyal medya veya WhatsApp yoluyla davet ettikten sonra bize katılan arkadaşınız hesap doğrulaması tamamlanır, referans olduğunuz arkadaşınızın kazandığı para iadesi miktarı 30 TL’yi bulduğu zaman, referans ödül miktarı olan 5 TL hesabınıza hemen eklenir.

Bu işlemin gerçekleşmesi için arkadaşınızın sitemize üye olurken sizin referans kodunu/linkini kullanması gerekmektedir.

LivHi olarak sizden hiçbir şekilde  ücret talebimiz yoktur.

Mağazalardan yapmış olduğunuz alışverişlerde, para iadesi oranı hesaplanırken kargo&kdv, indirim kodu ve kampanya gibi değişkenler nedeni ile para iadesi oranları değişebilmektedir.

Bazı online mağazalar, kullunıcılarımızın yaptığı alışverişlerden para iadesi vermektedir, bazı mağazalar da yalnızca hediye çekleri / mobil hatlara TL yüklemek gibi ödüller vermektedir. Bu farkı kolayca anlamak için, web sitemizde yer alan mağaza detaylarında ” para iadesi” ifadesinden kolayca anlaşılabilir.

* Referans kazanç miktarı, tavsiye edip web sitemize üye olan arkadaşlarından kazandığın ödül miktarını gösterir.

* Bu ödül miktarı, favori mağazalardan hediye çekleri için de kullanılabilir.

Para iadesi kazanmak için aşağıdaki adımları izleyin;
1.  Web sitemize ya da mobil uygulamamıza giriş yapın ve mağaza / teklif seçiminizi yapın.
2.  Para iadeleri teklifinden ve indirim kuponlarından yararlanmak için alışveriş yapmak istediğiniz mağazaya tıklayın ve ziyaret edin.
3.  Yönlendirildiğiniz mağazada, her zaman yaptığınız gibi alışverişinizi tamamlayın.
4.  Kazanılan para iadeniz, 72 saat içinde kontrol panelinizde güncellenip gösterilecektir.
5.  Kazanılan para iadeniz, satın alma işleminden itibaren 45-90 gün içinde ödenecek şekilde güncellenip, kontrol panelinizde gösterilecektir.
6.  Kazanılan ve onaylanan para iadelerinizi banka hesabına aktarabilirsiniz.

Eksik yada Hatalı Para İade talebiniz reddedildiyse, gerçekten üzgünüz ama yapabileceğimiz çok az şey var.

Eksik yada Hatalı Para İade talepleri reddedildiğinde, sebebi hakkında alışveriş siteleri tarafından bilgilendirilmeyebiliriz. Ancak bunun nedeni, alışveriş sitesinin iade paranızı ödemiş olmasına rağmen, reklam engelleyici uygulamalar ve yanlış tarayıcı çerez ayarlarından dolayı hesabınızda değerlendirmeye alınmamış olarak görebilirsiniz.

Bu biraz karışık görünebilir, ancak başka bir web sitesine daha önce ödeme yapılmışsa ya da reklam engelleyici uygulamalar, şartlar ve koşullar gibi çeşitli nedenlerle düzgün takip edilmediyse, para iadenizi geri alma şansınız neredeyse hiç yoktur.

Bu yüzden kullanıcılarımızdan üye alışveriş sitelerine tıklayıp işlemlerini hızlıca ve tamamen online olarak tamamlamalarını bekliyoruz. Web çerezleri, alışveriş sitesine tıklamadan hemen önce temizlenebilirse daha da iyi olacaktır. Bu daha önce yapmış olduğunuz işlemlerin hatırlanma olasılığını azaltacaktır.

Alışveriş yaptığınız zamanda mağazanın ekstra indirimleri varsa veya ekstra kupon indirimi kullandıysanız da para iade talebinizin reddedilme olasılığı mevcuttur.

Eksik ya da Hatalı Para İadesi talebi, işlem tarihinden itibaren 10 gün içinde yapılabilir. 10 günü geçen talepleri üzülerek işleme alamadığımızı söylemek zorundayız. Bu tamamen Online Alışveriş Siteleri ile ilgili bir durumdur.

Hayır, hesabınızdaki para iadeleri ve ödüllerin son kullanma tarihi yoktur. Hesabınızdaki iade para miktarı ve ödüller size aittir, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bir sonraki yıla da devredebilirsiniz.

Hayır, kazandığınız para iadesi ve ödüllerin transfer işlemlerinde bizim tarafımızdan herhangi bir kesinti söz konusu değildir. Ancak, bankanız sizden kaynaklı bir sorun varsa kesinti uygulanabilir.

Minimum Ödeme limitini geçecek kadar iade parasını kazanın veya biriktirin :

TL için : 25 TL

USD için : 5 USD (Merkez Bankası efektif kuru baz alınarak hesabınıza TL olarak geçer)

Para iadesi bakiyeniz minimum ödeme limitini geçtiğinde, banka transferi yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz işlemin geçekleşmesi 3 iş günü sürebilir.

Para çekme / geri ödeme tercihine bağlı olarak minimum tutarları şu şekildedir :

TL Banka Transferi TL için : 25TL

TL Banka Transferi USD için : 5 USD (Merkez Bankası efektif kuru baz alınarak hesabınıza TL olarak geçer)

USD Banka Transferi için para iade bakiyenizin 100 USD olması gerekir. (Banka tarafından 18 USD kesinti uygulanacaktır)

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin